آرشاوین: زنیت خیلی ساده بازی می نماید، در نیمه دوم ال کلاسیکو خوابیدم!

به گزارش وبلاگ عطر آلین، مهاجم پیشین آرسنال به اظهارنظر درباره سبک بازی یاران آزمون در نیم فصل نخست لیگ برتر روسیه، لیگ قهرمانان اروپا و همچنین ال کلاسیکوی اسپانیا پرداخت.

آرشاوین: زنیت خیلی ساده بازی می نماید، در نیمه دوم ال کلاسیکو خوابیدم!

به گزارش وبلاگ عطر آلین و به نقل از خبرگزاری چمپیونات روسیه، آندره آرشاوین، کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال روسیه و باشگاه های آرسنال انگلیس و زنیت سن پترزبورگ درباره سبک بازی سردار آزمون و یارانش در فصل جاری گفت: زنیت خیلی ساده بازی می نماید و نتیجه هم می گیرد. قطعاً این سبک بازی می تواند باعث گردد سرمربی، موثرترین بازیکنان را روانه میدان می نماید.

وی اضافه نمود: فکر می کنم زنیت با بازگشت کوکورین و مالکوم نوع دیگری از فوتبال را به نمایش خواهد گذاشت. همه چیز بستگی به بازیکنان دارد، زیرا شما اکنون نمی توانید به بازیکنی که قادر به دادن یک پاس ظریف نیست چیزی بیاموزید. برای این کار دیگر خیلی دیر است اما به نظرم چنین بازیکنانی اکنون در زنیت نیستند.

آندره آرشاوین درباره ال کلاسیکوی اسپانیا که با تساوی بدون گل بارسلونا و رئال مادرید انتها یافت گفت: صادقانه بگویم فقط یک نیمه را تماشا کردم و در نیمه دوم خوابیدم. از تماشای نیمه اول خیلی خسته شدم. در این بازی دو تیمی را دیدم که در فصل جاری بهترین شرایط را ندارند. مسائل شان در طول بازی کاملاً نمایان بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آرشاوین: زنیت خیلی ساده بازی می نماید، در نیمه دوم ال کلاسیکو خوابیدم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرشاوین: زنیت خیلی ساده بازی می نماید، در نیمه دوم ال کلاسیکو خوابیدم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید