اعمال قانون وسایل نقلیه همانند روال گذشته است

به گزارش وبلاگ عطر آلین، سرهنگ همه خانی گفت: هیچ تغییری در فرایند اعمال قانون وسایل نقلیه صورت نگرفته است.

اعمال قانون وسایل نقلیه همانند روال گذشته است

سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران عظیم در گفت وگو با خبرنگار ، درباره تغییر رویه پلیس راهور تهران عظیم در جهت اعمال قانون وسایل نقلیه اظهار کرد: هیچ تغییری در فرایند اعمال قانون وسایل نقلیه صورت نگرفته است و این کار همانند گذشته انجام می گردد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران عظیم اضافه نمود: در آیین نامه هدایت و رانندگی تعیین شده و ما 2 تابلو توقف ممنوع و توقف مطلقا ممنوع داریم.

او گفت: در تابلوی توقف ممنوع اگر خودرویی مبادرت به توقف کند و راننده داخل خودرو حضور داشته باشد، اما در فرایند ترافیک مسئله ای ایجاد نکند، پلیس افراد را به جهت حرکت کردن هدایت می نماید، اما اگر خودرویی با حضور راننده در مقابل تابلو توقف مطلقا ممنوع پارک شده باشد، پلیس با این تخلف برخورد می نماید.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران عظیم اضافه نمود: برخی مواقع راننده وسیله نقلیه ناخودآگاه دچار تخلفی می گردد که در جریان آن نبوده، در این شرایط هم پلیس تذکر می دهد.

سرهنگ همه خانی گفت: اگر راننده ای به صورت عمد تخلفی را انجام دهد که باعث ترافیک و همچنین بی احترامی به حقوق سایر شهفرایندان گردد، پلیس با آن برخورد می نماید.

  • توصیه پلیس راه به رانندگان وسایل نقلیه در حین رانندگی
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اعمال قانون وسایل نقلیه همانند روال گذشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعمال قانون وسایل نقلیه همانند روال گذشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید