افزایش فشار به بایدن برای انتخاب سریعتر یار اتخاباتی

به گزارش وبلاگ عطر آلین، فرصت نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برای معرفی زنی که قرار است در ادامه کارزار 2020، یار و همراه وی باشد رو به خاتمه است.

افزایش فشار به بایدن برای انتخاب سریعتر یار اتخاباتی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ عطر آلین به نقل از رویترز، بعضی گزارش ها حاکی از آن است که جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات 2020 آمریکا، از سوی هم حزبی هایش برای تعجیل در معرفی یار انتخاباتی که در صورت پیروزی وی در انتخابات، سمت معاونت ریاست جمهوری را بر عهده خواهد گرفت؛ تحت فشار واقع شده است.

او که با هدف جلب آراء زنان آمریکایی، قرار است یک خانم را به عنوان معاون آینده خود انتخاب کند؛ مدعی شده که تا 24 جولای (3 مرداد) لیست نهایی نامزد های مد نظر خود را ارائه داده و فرایند مصاحبه با آن ها را شروع خواهد نمود.

با توجه به عزم دموکرات ها برای کنار زدن دونالد ترامپ از مسند قدرت، گزینش یار انتخاباتی بایدن در رقابت پیش رو از اهمیت بسزایی برخوردار است.

این در حالی است که طبق نظرسنجی ها، عملکرد ضعیف ترامپ در مهار کووید 19، به پیشتازی بایدن در بعضی از کلیدی ترین ایالات آمریکا یاری نموده است.

طبق حدس ها، نامزد های مورد تائید بایدن عبارتند از سناتور ها کامالا هریس و الیزابت وارن که هر دو از نامزد های سابق حزب دموکرات در انتخابات 2020 هستند.

از دیگر نامزد های محتمل می توان به سوزان رایس مشاور اسبق امنیت ملی اشاره نمود.

در این میان، طبق پیش بینی ها، کامالا هریس با 41 درصد امتیاز، از فزونی در مقایسه با سایر رقبا برخوردار است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افزایش فشار به بایدن برای انتخاب سریعتر یار اتخاباتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش فشار به بایدن برای انتخاب سریعتر یار اتخاباتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید