تیراندازی در ایالت میزوری آمریکا 3 کشته برجای گذاشت

به گزارش وبلاگ عطر آلین، در یک حادثه تیراندازی در منطقه سنت لوئیس ایالت میزوری آمریکا دستکم سه نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر دیگر نیز زخمی شد.

تیراندازی در ایالت میزوری آمریکا 3 کشته برجای گذاشت

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ عطر آلین، در یک حادثه تیراندازی مرگبار که بعدازظهر روز گذشته (چهارشنبه) به وقت محلی در سنت لوئیس ایالت میزوری (غرب میانه آمریکا) به وقوع پیوست، دستکم سه نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر دیگر نیز زخمی شد.

بنا بر گزارش روزنامه سنت لوئیس پست دیسپچ، نیرو های پلیس آمریکا حدود ساعت 14:00 به وقت محلی چهارشنبه (23:30 چهارشنبه به وقت تهران) گزارش هایی در مورد تیراندازی در محله والنات پارک وست در سنت لوئیس میزوری دریافت کردند.

میشل وودلینگ سخنگوی پلیس خاطرنشان کرد که تمامی قربانیان این حادثه مَرد بودند و زخمی این حادثه نیز از ناحیه پا دچار جراحت شده است.

علت حادثه تیراندازی هنوز نامشخص است، اما مسئولان محلی می گویند که این حادثه ظاهراً به دنبال درگیری میان دو گروه مختلف به وقوع پیوسته است.

هنوز آنطور که گزارش ها نشان می دهد، هیچ کس در رابطه با این حادثه بازداشت نشده است، اما پلیس یک اسلحه از صحنه حادثه ضبط نموده است.

آزاد بودن حمل سلاح در آمریکا روزانه به بروز خشونت هایی مرتبط با تیراندازی در سراسر این کشور منجر می گردد که تعدادی نیز در این حوادث جان خود را از دست می دهند و تعدادی نیز زخمی می شوند، اما لابی سلاح در این کشور به اندازه ای قدرتمند است که تا به امروز کنگره آمریکا حاضر به تصویب قوانینی مرتبط با محدود کردن حمل سلاح نشده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تیراندازی در ایالت میزوری آمریکا 3 کشته برجای گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیراندازی در ایالت میزوری آمریکا 3 کشته برجای گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید