خبرنگاران آمادگی کامل پلیس برای امنیت بیشتر در البرز

به گزارش وبلاگ عطر آلین، کرج -خبرنگاران - فرمانده انتظامی البرز از آمادگی کامل رده های مختلف انتظامی و ترافیکی در ایام نوروز دراین استان خبرداد.

خبرنگاران آمادگی کامل پلیس برای امنیت بیشتر در البرز

سردار عباسعلی محمدیان روز آدینه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ عطر آلین ضمن تبریک سال نو گفت: تامین و تحقق آرامش و آسایش عمومی، ارتقای امنیت فراگیر و همه جانبه با توجه به گستره وسیع خدمات رسانی به مردم شریف استان، نیازمند فعالیت مجاهدانه است که نیروی های پلیس این استان با آمادگی کامل دراجرای ماموریت های محوله خدمت رسانی می نمایند.

وی افزود: نیروی مجاهد، فداکار و جان برکفی که شبانه روز با حداقل امکانات و توقع، لیکن با اقتداردر برابر اخلال گران نظم و امنیت ایستاده و تیشه بر ریشه های ظلم، فساد و احتکار می کوبند تا ارمغان آور آرامش و عدالت برای مردم و رهین عزت و سربلندی برای کشور باشد و در این راه از سلامتی و جان خود دریغ نمی نمایند تا لقب مجاهد فی سبیل اللّه همچنان برازنده آنان باشد.

وی درخصوص شیوع کرونا در کشور اضافه نمود : با همکاری بیش از پیش مردم امیدواریم هرچه زودتر شیوع ویروس نامبارک کرونا ازبین رفته و سلامتی و شادی دوباره به خانواده ها برگردد.

سردار محمدیان گفت: در این روزها نمونه هایی از مجاهدت پزشکان و پرستارانی را شاهد هستیم که نشان از مسئولیت پذیری، تعهد انسانی و دینی مجموعه بهداشت و درمان در کشورمان است.

وی گفت: بی شک در شرایطی که آحاد ملت و مسئولان کشور برای مهار این بیماری متحد و همدل شده اند، نیروی انتظامی نیز در خط مقدم مبارزه در کنار مردم حضور داشته و با شوق، ایثارگری و مسئولیت پذیری برای ارتقاء سلامت ، آرامش و امنیت جامعه تلاشی مضاعف می نماید.

تا به امروز 2 هزارو 200 نفر در استان البرز با علائم اولیه و قطعی کرونا در بیمارستان ها بستری شده که حدود 180 نفر آنان جان باختند. تا به امروز نیز یک هزارو500 بیمار در البرز بهبودی یافتندو حدد 500 نفر نیز در بیمارستان ها بستری هستند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران آمادگی کامل پلیس برای امنیت بیشتر در البرز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آمادگی کامل پلیس برای امنیت بیشتر در البرز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید