خبرنگاران استاندار هرمزگان: بازرسی ها از بازار باید دقیق باشد

به گزارش وبلاگ عطر آلین، بندرعباس- خبرنگاران- نظارت بر بازار ابتدا توسط خود صنوف انجام می گردد و بازرسان به طور کلان این عملکرد و شرایط بازار را مورد رصد قرار می دهند اما دامنه این بازرسی ها باید گسترده و دقیق باشد.

خبرنگاران استاندار هرمزگان: بازرسی ها از بازار باید دقیق باشد

استاندار هرمزگان روز شنبه گفت: بازرسی ها باید در راستای حفظ حقوق مردم، برخورد قانونی با گرانفروشی، کم فروشی و احتکار انجام گیرد.

فریدون همتی در مراسمی شروع به کار طرح نظارت بر بازار ویژه ایام ماه مبارک رمضان اظهارداشت: از امروز بازرسی و نظارت بر بازار برای ایام ماه مبارک رمضان در سطح استان هرمزگان انجام می گردد.

وی ادامه داد: بخش عمده ای از بازاریان، افراد مومن و با انصاف هستند که خود را در برابر مردم مسوول می دانند و با رعایت همه شرایط و تکیه بر انصاف، از افزایش غیرمنطقی قیمت کالاها پرهیز می نمایند.

استاندار هرمزگان افزود: بازرسی منظم و مستمر از بازار مورد درخواست و پیگیری مردم و خود بازاریان است.

همتی هم چنین گفت: اقلام و کالاهای اساسی و مورد احتیاج برای ماه مبارک رمضان در هرمزگان به اندازه کافی تامین و عرضه شده است.

وی توصیه کرد: مردم برای خرید کالاهای ایام ماه مبارک رمضان به شکلی برنامه ریزی نمایند که سطح رفت و آمدها و شلوغی در بازار زیاد نباشد تا مسائل ایمنی و بهداشتی در برابر بیماری کرونا نیز رعایت گردد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران استاندار هرمزگان: بازرسی ها از بازار باید دقیق باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار هرمزگان: بازرسی ها از بازار باید دقیق باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید