خبرنگاران الحشد الشعبی حمله موشکی داعش را خنثی کرد

به گزارش وبلاگ عطر آلین، تهران- خبرنگاران- نیروهای الحشد الشعبی عراق بامداد یکشنبه عملیات تروریست های داعشی برای انجام حمله موشکی به منطقه النخیب الانبار را کشف و خنثی کردند.

خبرنگاران الحشد الشعبی حمله موشکی داعش را خنثی کرد

به گزارش تارنمای الحشد الشعبی، تیپ 26 این قوا در منطقه قذف در صحرای الانبار، 6 موشک را که آماده پرتاب به سمت شهرک النُخیب الانبار بود، کشف کردند.

بر اساس این گزارش، تروریست ها پس از حمله نیروهای الحشد الشعبی به این مکان از محل گریختند.

بر پایه این گزارش، نیروهای الحشد الشعبی همچنین عملیات نفوذ عناصر داعش در منطقه مرزی عراق و سوریه در استان الانبار را دفع کردند.

پیش تر فرمانده محور شمال نیروهای سازمان الحشد الشعبی عراق از هلاکت بیش از 10 تروریست داعشی در سه استان عراق در 72 ساعت گذشته خبر داده بود.

علی الحسینی گفت که تروریست ها در رشته عملیات ویژه و پیش دستانه در استان های دیاله، کرکوک و صلاح الدین و در تعقیب نیروهای الحشدالشعبی کشته شدند.

گروه تروریستی داعش در روزهای گذشته فعالیت بی سابقه ای در مقایسه با 2 سال گذشته در مناطق شمال، غرب و شرق پایتخت عراق در استان های صلاح الدین، دیاله و الانبار داشته است.

در مهمترین این تحرکات، داعش شنبه گذشته به منطقه مکشیفیه و بلد در استان صلاح الدین شبیخون زد که منجر به شهادت 11 نیروی الحشدالشعبی و زخمی شدن 20 تن دیگر شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران الحشد الشعبی حمله موشکی داعش را خنثی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران الحشد الشعبی حمله موشکی داعش را خنثی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید