خبرنگاران دستگیری عامل اصلی 150 فقره سرقت در کرج

به گزارش وبلاگ عطر آلین، کرج- خبرنگاران - رییس پلیس آگاهی البرز گفت که پلیس کرج عامل اصلی 150 فقره سرقت خودرو و لوازم داخل خودرو در شهرستان کرج را دستگیر و 2 همدست وی نیز شناسایی شدند.

خبرنگاران دستگیری عامل اصلی 150 فقره سرقت در کرج

سرهنگ محمد نادربیگی روز یکشنبه به خبرنگار وبلاگ عطر آلین گفت: ماموران گشت کلانتری 43 کیانمهر کرج حین گشت زنی، به یکدستگاه خودرو پراید با یک نفر سرنشین مشکوک شده و در استعلام از پلاک خودرو تعیین شد که دارای سوابق متعدد سرقت در مناطق مختلف استان است.

راننده به محض مشاهده خودرو پلیس از محل متواری شد که در این لحظه ماموران دستور توقف خودرو را صادر کردند اما راننده بدون توجه به دستور ایست پلیس به راستا خود ادامه داد که پس از مدتی تعقیب و گریز با هوشیاری و سرعت عمل ماموران متوقف و سرنشین خودرو نیز دستگیر شد.

متهم در بازپرسی اولیه منکر هرگونه جرم شده اما در مواجهه با شواهد پلیسی به تعداد 150 فقره سرقت داخل خودروهای پراید اعتراف کرد.

نادربیگی اظهار داشت : متهم دراعترافات خود اذعان داشته که خودرو های فاقد تجهیزات ایمنی که اغلب در مناطق خلوت و کم تردد پارک شده بودند را شناسایی و پس از سرقت و انتقال خودروها، به حاشیه شهر، قطعات خودرو ها را جدا نموده و آن ها را رها می کرد.

وی ادامه داد: متهم در اعترافات خود به 2 همدست دیگر خود نیز اعتراف نموده که کوشش برای دستگیری آن ها ادامه دارد.

ارزش تقریبی اموال مسروقه این سارقان حدود سه میلیارد ریال برآورد شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران دستگیری عامل اصلی 150 فقره سرقت در کرج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دستگیری عامل اصلی 150 فقره سرقت در کرج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید