خبرنگاران فرمانده انتظامی اصفهان: پلیس در روزهای کرونایی کنار مردم است

به گزارش وبلاگ عطر آلین، اصفهان- خبرنگاران- فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: پلیس در روزها و شرایط کرونایی در کنار مردم بوده و در این جهت، تامین امنیت و آرامش مهمترین وظیفه این نهاد است.

خبرنگاران فرمانده انتظامی اصفهان: پلیس در روزهای کرونایی کنار مردم است

سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا میرحیدری روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه کشفیات نیروی انتظامی شهرستان سمیرم، اظهارداشت: طبق گزارش فرمانده انتظامی سمیرم کشفیات ناجا در ایام کرونایی فرونی داشته که جای تقدیر دارد.

به گفته این مقام انتظامی، علاوه بر افزایش کشفیات، در همین سه ماهه گذشته توقیف خودروهای مُتخلفان و قاچاقچیانی که بویژه از محورهای جنوبی و بندرهای کشور وارد سمیرم شدند بیشتر شده است.

رییس پلیس استان اصفهان گفت: این شهرستان با کوشش مجموعه نیروی انتظامی بویژه واحدهای مبارزه با سوداگران مرگ، قاچاق کالا و همچنین کنترل جرائم، موفقیت های خوبی را در 2 سال و نیم اخیر کسب نموده است.

میرحیدری با بیان اینکه پیش از این و در همین مدت زمان فعالیت های عمرانی و تجهیز و توسعه خوبی در سمیرم اجرا شده است، اظهارداشت: توسعه کیفی و کمی فضای فیزیکی پاسگاه ها وکلانتری ها در هر چهار بخش سمیرم خوب و مثبت بوده است.

رییس پلیس سمیرم در همین پیوند با اشاره به اینکه شاخص های انتظامی و امنیتی در شهرستان مثبت ارزیابی شدند، اضافه نمود: نیروی انتظامی به مانند سایر سازمان ها تابع دستورالعمل های ستاد ملی و شهرستانی کروناست تا سلامت و امنیت مردم به خطر نیفتد.

به گفته سرهنگ سهراب قرقانی آنچه امروز در این نمایشگاه عرضه شد تنها بخشی از فعالیت های شبانه روزی کارکنان و ماموران انتظامی سمیرم است که نشان از کوشش خستگی ناپذیر این مجموعه دارد.

وی همچنین از گردشگران و مسافران خواست با توجه به افزایش مبتلایان به کووید 19 در این فصل به بیش از 173 نفر، از سفر به مناطق گردشگری و شلوغ سمیرم در این شرایط خودداری نمایند.

شهرستان سمیرم با افزون بر یکصد هزار نفر جمعیت شهری، عشایری و روستایی در 160 کیلومتری جنوب اصفهان و 164 کیلومتری شمال یاسوج واقع شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران فرمانده انتظامی اصفهان: پلیس در روزهای کرونایی کنار مردم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فرمانده انتظامی اصفهان: پلیس در روزهای کرونایی کنار مردم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید