خبرنگاران مشارکت 6 تیم عملیاتی هلال احمر در مهار آتش سوزی جنگل های خوزستان

به گزارش وبلاگ عطر آلین، اهواز - خبرنگاران - مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: 6 تیم عملیاتی و یک فروند بالگرد از جمعیت هلال احمر برای مهار آتش سوزی در سه منطقه شیخ تنگ بهبهان، مگران 3 شوش و بیشه زارهای جنت مکان گتوند مشارکت داشتند.

خبرنگاران مشارکت 6 تیم عملیاتی هلال احمر در مهار آتش سوزی جنگل های خوزستان

دکتر علی خدادادی با اشاره به خاتمه یافتن عملیات اطفای حریق در بیشه زارهای گتوند اعلام کرد: در عملیات مهار آتش سوزی در بیشه زارهای جنت مکان گتوند سه نفر از اهالی منطقه که در اطفای حریق یاری کردند مصدوم شدند که توسط امدادگران هلال احمر به صورت سرپایی درمان شدند.

وی گفت:برای مهار آتش سوزی در گتوند 2 تیم عملیاتی به منطقه اعزام شد که با یاری مسوولان محلی و مردم این آتش سوزی مهار شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به وقوع آتش سوزی در منطقه شیخ تنگ بهبهان ادامه داد: عملیات اطفای حریق در این منطقه از ساعت 23 پنجشنبه شب شروع شد و با توجه به گسترش آتش بالگرد هلال احمر نیز به منطقه اعزام شد.

وی با اشاره به اینکه 2 تیم عملیاتی هلال احمر به این منطقه اعزام شد ادامه داد: مهار کامل آتش سوزی در این منطقه ادامه دارد.

خدادادی اضافه نمود: منطقه جنگلی مگران سه شهرستان شوش نیز امروز دچار آتش سوزی شد که 2 تیم عملیاتی دیگر از هلال احمر برای یاری در مهار آتش سوزی این منطقه اعزام شدند.

منتطق جنگلی شیخ تنگ بهبهان از شب گذشته و مگران سه شوش و بیشه زارهای جنت مکان بهبهان امروز آدینه دچار آتش سوزی گسترده شدند که مردم و دستگاه های محلی و استانی برای مهار این آتش سوزی ها وارد عمل شدند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مشارکت 6 تیم عملیاتی هلال احمر در مهار آتش سوزی جنگل های خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مشارکت 6 تیم عملیاتی هلال احمر در مهار آتش سوزی جنگل های خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید