خلیل زاده: اسکوچیچ یک مربی پرکار است، امیدوارم پاسخ اعتمادش را بدهم

به گزارش وبلاگ عطر آلین، مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: امیدوارم با کوشش مربیان و بازیکنان مزد زحمات مان را با صعود به جام جهانی بگیریم.

خلیل زاده: اسکوچیچ یک مربی پرکار است، امیدوارم پاسخ اعتمادش را بدهم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ عطر آلین، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شجاع خلیل زاده درباره برپایی اردوی مهر ماه تیم ملی بیان کرد: قبل از هر چیز از فدراسیون فوتبال تشکر می کنم که در شرایط شیوع گسترده ویروس کرونا اردوی خوبی را برگزار کرد. این اردو با پیروزی تیم ملی مقابل ازبکستان همراه شد. خدا را شکربا صحبت های کادر فنی بازی خوبی هم در تاشکند انجام دادیم و به پیروزی رسیدیم. این در حالی است که ازبکستان حریف سرسختی برای تیم ملی است و شکست این تیم در تاشکند نتیجه خوبی است.

وی ادامه داد: بعد از آن هم اردوی ترکیه را داشتیم که به رغم لغو ملاقات محبت آمیز با اقتصادی، تمرینات بسیار خوبی را برای مان به همراه داشت. فکر می کنم اردوی مهرماه فرصت بسیار مناسبی بود که کادر فنی شناخت بیشتری از بازیکنان به دست بیاورد.

مدافع تیم ملی اعلام کرد: یک نکته مهم درباره اسکوچیچ پرکاری اوست. او و کادرش واقعا از صبح تا آخر شب کار می نمایند و همه دغدغه شان موفقیت تیم ملی است. امیدوارم با کوشش مربیان و بازیکنان مزد زحمات مان را با صعود به جام جهانی بگیریم. در حال حاضر جو تیم ملی بسیار عالی است و با این شرایط شناخت کادر فنی هم از بازیکنان بیشتر و بیشتر خواهد شد.

خلیل زاده درباره حضورش در تیم ملی گفت: آرزوی هربازیکنی است که بتواند پیراهن تیم ملی را برتن کند. از اسکوچیچ که به من اعتماد کرد تشکر می کنم. امیدوارم با همه وجود بتوانم برای تیم ملی بازی کنم و پاسخ اعتماد کادر فنی را بدهم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "خلیل زاده: اسکوچیچ یک مربی پرکار است، امیدوارم پاسخ اعتمادش را بدهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیل زاده: اسکوچیچ یک مربی پرکار است، امیدوارم پاسخ اعتمادش را بدهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید