دیوان پادشاهی عربستان: عمل جراحی ملک سلمان با موفقیت انجام شد

به گزارش وبلاگ عطر آلین، خبرگزاری رسمی عربستان مدعی شد پادشاه این کشور با موفقیت عمل جراحی برداشتن کیسه صفرا را پشت سر گذاشته است.

دیوان پادشاهی عربستان: عمل جراحی ملک سلمان با موفقیت انجام شد

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ عطر آلین، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، خبرگزاری رسمی عربستان اعلام نمود سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه این کشور با موفقیت تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

خبرگزاری واس با استناد به اعلامیه دیوان پادشاهی عربستان مدعی شد ملک سلمان در بیمارستان ملک فیصل تحت عمل جراحی قرار گرفته و کیسه صفرا او با موفقیت برداشته شده است.

بنا به ادعای دیوان پادشاهی عربستان، عمل جراحی لاپاروسکوپی ملک سلمان موفقیت آمیز بود.

بنا به اعلام خبرگزاری واس، پادشاه 84 ساله عربستان باید برای ادامه درمان خود مدتی در بیمارستان ملک فیصل تحت مراقبت باشد.

روز دوشنبه دیوان پادشاهی عربستان اعلام نمود ملک سلمان برای انجام بعضی آزمایش ها به دلیل التهاب کیسه صفرا به بیمارستان منتقل شده است. روز سه شنبه نیز اخباری مبنی بر حضور او در نشست هیئت وزیران به وسیله ویدئوکنفرانس منتشر شد.

پیشتر اخبار ضد و نقیضی در مورد شرایط سلامتی ملک سلمان، پادشاه عربستان از سوی رسانه های خبری منتشر شده بود. رسانه های غیررسمی و کاربران شبکه های اجتماعی پیشتر اخباری مبنی بر مرگ ملک سلمان پادشاه عربستان سعودی را منتشر نموده بودند.

پایگاه اینترنتی غزه پست نوشته بود: بعضی کاربران پایگاه های اجتماعی از مرگ ملک سلمان بن عبد العزیز، پادشاه سعودی در 84 سالگی خبر دادند.

نشریه دلیل الوطن نیز در این باره نوشته بود: در 24 ساعت گذشته، تعدادی از فعالان شبکه های اجتماعی خبر مرگ ملک سلمان بن عبدالعزیز آل سعود را منتشر کردند، اما تا به این لحظه او در قید حیات و در بیمارستان تخصصی ملک فیصل تحت معاینات پزشکی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دیوان پادشاهی عربستان: عمل جراحی ملک سلمان با موفقیت انجام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیوان پادشاهی عربستان: عمل جراحی ملک سلمان با موفقیت انجام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید