زرین آمیزی: بیش از 31 هزار داوطلب در مهلت مجدد کنکور 99 ثبت نام کردند ، اعلام آمار کل داوطلبان آزمون سراسری

به گزارش وبلاگ عطر آلین، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور درباره آخرین آمار تعداد داوطلبان ثبت نام شده برای شرکت در آزمون سراسری 99 اطلاع داد.

زرین آمیزی: بیش از 31 هزار داوطلب در مهلت مجدد کنکور 99 ثبت نام کردند ، اعلام آمار کل داوطلبان آزمون سراسری

فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه وبلاگ عطر آلین با اشاره به اتمام مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان شرکت در کنکور سراسری سال 1399 گفت: با توجه به آنکه کنکور سراسری سال 1399 در روز های 30 و 31 مردادماه 99 برگزار می گردد، از روز 28 تا 31 اردیبهشت ماه شرایط فراهم شد تا داوطلبان جامانده بتوانند برای شرکت در این دوره از کنکور ثبت نام نمایند.

زرین آمیزی ادامه داد: در این مهلت مجدد 99 تعداد 31 هزار و 518 داوطلب جدید نسبت به ثبت نام در آزمون سراسری 99 اقدام کردند که با احتساب تعداد داوطلبانی که در مهلت های گذشته ثبت نام نموده بودند مجموعا یک میلیون و 391 هزار و 524 نفر برای شرکت در کنکور سراسری 99 ثبت نام نموده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "زرین آمیزی: بیش از 31 هزار داوطلب در مهلت مجدد کنکور 99 ثبت نام کردند ، اعلام آمار کل داوطلبان آزمون سراسری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زرین آمیزی: بیش از 31 هزار داوطلب در مهلت مجدد کنکور 99 ثبت نام کردند ، اعلام آمار کل داوطلبان آزمون سراسری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید