صالحی امیری: دستورالعمل IOC برای المپیک توکیو در سه هفته آینده صادر می گردد

به گزارش وبلاگ عطر آلین، رئیس کمیته ملی المپیک از صدور دستورالعمل کمیته بین المللی المپیک برای بازی های المپیک توکیو در سه هفته آینده اطلاع داد.

صالحی امیری: دستورالعمل IOC برای المپیک توکیو در سه هفته آینده صادر می گردد

به گزارش وبلاگ عطر آلین و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ایران گفت: بدون تردید در شرایط سخت تحریم، وزارت ورزش و جوانان و مسعود سلطانی فر برای تامین نیازهای اقتصادی و آمادگی و انجام برنامه های کسب سهمیه و حضور شکوهمند کاروان ایران در توکیو کار عظیمی کردند و شایسته تقدیر و تحسین بسیار است.

وی اضافه کرد: این وحدت و دوستی و برادری دو نهاد عظیم و اصلی ورزش ایران یعنی وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک در تاریخ ورزش کشور ماندگار است و ثمره آن به خوبی در افکار عمومی دیده می گردد.

رئیس کمیته ملی المپیک بیان کرد: در سه هفته آینده دستور العمل جدید کمیته بین المللی المپیک برای المپیک توکیو صادر می گردد.

صالحی امیری گفت: شرایط که کرونا بر دنیا و ورزش تمامی کشورها حاکم نموده برای همه یکسان است و ما بدون نگرانی منتظر شرایط کنترل این ویروس هستیم.

وی گفت: تا به امروز پنجاه سهمیه ورزش ایران در المپیک توکیو قطعی شده و مورد تایید کمیته بین المللی المپیک قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "صالحی امیری: دستورالعمل IOC برای المپیک توکیو در سه هفته آینده صادر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی امیری: دستورالعمل IOC برای المپیک توکیو در سه هفته آینده صادر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید