فکر گل شماره 10 نباش!

به گزارش وبلاگ عطر آلین، مهدی قائدی مهاجم تیم فوتبال استقلال پس از شروع دوباره لیگ برتر و وقفه چند ماهه به دلیلی شیوع ویروس کرونا نتوانسته است درخشش گذشته خود را تکرار کند و پایش به گلزنی باز نشده است.

فکر گل شماره 10 نباش!

قائدی با حضور استراماچونی روزهای خوبی را در کنار شیخ دیاباته سپری کرد و درخشش او با آمدن فرهاد مجیدی نیز ادامه داشت، به خصوص در بازی های پلی آف لیگ قهرمانان آسیا که با هنرنمایی اش نگاه بسیاری از تیم های عربی را به خود جلب کرد و حتی شنیده می شود پیشنهاد قابل توجهی از یکی از کشورهای عربی دارد.

قائدی که در روزهای ابتدایی حضورش در استقلال با حاشیه های زیادی روبه رو شد، پیش از شروع فصل جاری، شماره 10 استقلال را بر تن کرد و به هواداران قول داد به اندازه شماره پیراهنش برای استقلال گلزنی کند.

فرایند گلزنی و بازی های خوب قائدی ادامه داشت، اما وقفه لیگ و شروع دوباره مسابقات او را از شرایط آرمانی دور کرد و اصرار برای زدن گل دهم، مهاجم استقلال را تحت فشار زیادی قرار داده است، به طوری که موقعیت های ساده را نیز از دست می دهد.

در روزهای گذشته کادر فنی و بازیکنان استقلال از قائدی خواسته اند به فکر زدن گل دهم نباشد و فوتبال همیشگی اش را به نمایش بگذارد. بازیکنان و کادر فنی به مهاجم جوان تیم شان اطمینان خاطر داده اند که هواداران از عملکرد او بسیار راضی هستند و اگر خودش را تحت فشار نگذارد، بیشتر می تواند مثمرثمر باشد.

قائدی تا خاتمه هفته بیست وهفتم لیگ برتر 9 گل به ثمر رسانده و شش پاس گل نیز داده است.

منبع: فرارو

به "فکر گل شماره 10 نباش!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکر گل شماره 10 نباش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید