قنبری اعلام نمود؛ دعوت نفرات برتر پومسه مجازی به انتخابی اردوی تیم ملی، احتمال برگزاری تورنمنت های لغو شده در پاییز

به گزارش وبلاگ عطر آلین، رئیس سازمان مسابقات فدراسیون تکواندو گفت: برای افزایش انگیزه شرکت کنندگان مسابقات پومسه مجازی قرار است نفرات اول و دوم به رقابت های ورود به اردو دعوت شوند.

قنبری اعلام نمود؛ دعوت نفرات برتر پومسه مجازی به انتخابی اردوی تیم ملی، احتمال برگزاری تورنمنت های لغو شده در پاییز

علی اشرف قنبری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ عطر آلین، در مورد برگزاری مسابقات مجازی پومسه در قالب طرح پویش دست های خدایی گفت: یکی از کارهای فدراسیون تکواندو پس از شیوع ویروس کرونا که به تمامی فعالیت های ورزشی شوک وارد کرد، برگزاری مسابقات مجازی پومسه است. از طرفی برگزاری مسابقات تنها یک بخش از سایر فعالیت های پویش دست های خدایی است و در این مدت شاهد جمع آوری یاری های نقدی و غیر نقدی و توزیع مواد غذایی میان خانواده های کم بضاعت از سوی کمیته های فرهنگی هیئت های استانی بودیم.

وی در مورد دریافت ورودیه 40 هزار تومانی برای حضور در مسابقات گفت: بخشی از پویش دست های خدایی برگزاری مسابقات مجازی پومسه به منظور جذب یاری های نقدی تمام تکواندوکاران کشور برای یاری به خانواده های تکواندوکارانی آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا است. در این راه حتی بحث هایی مطرح شد که با توجه به اعلام علاقه تکواندوکاران برای یاری مبلغ ورودی بالاتر باشد، اما در نهایت به این رقم رسیدیم.

رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر تکواندو توضیح داد: با دستور محمد پولادگر، رئیس فدراسیون تکواندو قرار است تمام پول دریافتی از این طرح به حساب خانواده های آسیب دیده پرداخت گردد. تمام هزینه های برگزاری مسابقات نیز از سوی فدراسیون تکواندو پرداخت خواهد شد. شاید گفته گردد که مسابقات مجازی چه هزینه های خواهد داشت، اما به هر حال بحث نرم افزاری، اینترنت، مدیریت فیلم های دریافتی از سوی شرکتی که فیلم ها در آنجا قرار می گیرد و همچنین پذیرایی افطار داوران در 6 روز برگزاری این مسابقات هزینه ای بیشتر از مبلغ جمع آوری شده برای فدراسیون خواهد داشت.

قنبری با اشاره به دعوت نفرات برتر این مسابقات به رقابت های انتخابی ورود به اردوی تیم ملی پومسه گفت: به منظور افزایش انگیزه برای شرکت کنندگان این مسابقات قرار است نفرات اول و دوم به رقابت های ورود به اردوی تیم ملی پومسه دعوت شوند. همچنین به نفرات اول تا سوم این مسابقات حکم و مدال اهدا و برای تمام شرکت کنندگان گواهی حضور صادر خواهد شد. قطعا برای نفرات برتر جوایز نقدی نیز در نظر گرفته خواهد شد که هنوز مبلغ آن قطعی نشده است.

وی در مورد سرنوشت تورنمنت های لغو شده جام فجر، قهرمانی آسیا و تورنمنت آزاد کیش گفت: با توحه به شرایط کرونا در این خصوص تصمیم گیری نشده، اما قرار است فدراسیون در آینده نزدیک تاریخ برگزاری این مسابقات را اعلام کند. پیش بینی ما با بهتر شدن شرایط برگزاری این تورنمنت ها در پاییز ماه است و تا این لحظه بنا داریم اگر شرایط اجازه دهد مسابقات را در سال 2020 برگزار کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قنبری اعلام نمود؛ دعوت نفرات برتر پومسه مجازی به انتخابی اردوی تیم ملی، احتمال برگزاری تورنمنت های لغو شده در پاییز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قنبری اعلام نمود؛ دعوت نفرات برتر پومسه مجازی به انتخابی اردوی تیم ملی، احتمال برگزاری تورنمنت های لغو شده در پاییز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید