هشتمین شماره مجله ایران مهر منتشر شد

به گزارش وبلاگ عطر آلین، مجله ایران مهر که به صورت دیجیتال منتشر می شود فرصتی برای مرور رویدادهای استان های مختلف از دریچه نگاه خبرنگاران استانی مهر است، رویدادهایی که در قالب گزارش و یادداشت پیش روی نگاه مخاطبان خبرنگاران قرار می گیرد.

هشتمین شماره مجله ایران مهر منتشر شد

در این شماره، قاب استانی بهانه و فرصتی برای میزبانی دست نوشته های وبلاگ عطر آلین از جای جای ایران اسلامی است، نوشته هایی از تجربیات هرروزه دنیای هیجان انگیز خبرنگاری، حواشی اخبار، مرور رویدادهای استان ها و دغدغه هایی که مجال طرح آن ها در تولیدات خبری روزمره فراهم نمی شود اما شنیدن و خواندن آن ها خالی از لطف نیست.

در قاب این شماره رویدادهایی مانند احیای خانه پدری رهبر معظم انقلاب در خامنه و ثبت جهانی عکس شهید مدافع حرم در یونسکو را به تصویر می کشیم، ماجرای امیرعلی سه ساله را روایت خواهیم کرد و به سراغ پرونده خودکشی به خاطر مالیات و کشف جسد بی دست وپا خواهیم رفت.

در قاب استانی مهر بعد از به صدا درآوردن آژیر قرمز آنفلوانزا، از عکسی که این روزها در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود با تیتر آخه کی فلامینگو می خوره رمزگشایی می کنیم. ماجراهای یک نقطه دردسرساز، مرور رنج خانواده ای با 5 معلول و روایتی از گیر افتادن سوپرمن در برف از دیگر تصاویری است که به قاب استانی مهر آویخته می شود تا بخشی از فضای این قاب نیز به بازخوانی راهپیمایی عظیم اربعین از نگاه وبلاگ عطر آلین اعزامی مهر به مهران و شلمچه و کربلا اختصاص یابد.

همچنین این شماره مجله ایران مهر 40 گزارش در موضوعات مختلف از 31 استان کشور را در برمی گیرد تا تصویری از دغدغه های مهم استانی را پیش روی مخاطب قرار دهد. دغدغه هایی که برخی از آن ها در روستایی دورافتاده رقم می خورد و برخی از آن ها در مرکز استان. برخی از آن ها فرصت ها را به رخ می کشد و برخی تهدیدها را به چالش.

رمزگشایی از پست اینستاگرامی پرویز فتاح، معرفی محبوب ترین پولشوی ایرانی، حکایت انهدام پرنده بمب انداز، پیگیری رد پای یک بیگانه در تالاب های گیلان، تنگی نفس مرموز اهوازی ها و رمز و راز شهر سوخته سیستان و بلوچستان از موضوعات گزارش های این شماره مجله ایران مهر است.

در بخش تصویر ایران نیز برخی تصاویر خبری مقابل چشمان مخاطبان به نمایش درخواهد آمد تا فرصتی برای مرور آلبومی از رویدادهای ماه پایانی پاییز باشد.

برای دریافت شماره هشتم مجله ایران مهر این جا کلیک کنید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "هشتمین شماره مجله ایران مهر منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشتمین شماره مجله ایران مهر منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید