همه تالارها تعطیل شدند

به گزارش وبلاگ عطر آلین، رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس تهران از کنسل شدن همه مراسم ها در تالارهای تهران اطلاع داد و گفت: بیشتر لغو برنامه ها از سوی مردم رخ داده، اما در مواردی هم تالارها کارگران خود را مرخص نموده و امکانات برگزاری برنامه ها را نداشتند.

همه تالارها تعطیل شدند

به گزارش وبلاگ عطر آلین از ایسنا ، خسرو ابراهیمی نیا با بیان اینکه ویروس کرونا باعث ورشکستگی عده ای از تالارداران شده، توضیح داد: بعضی از تالارها برای برگرداندن پول میزبانان دچار مشکل بودند و با تعامل هایی مدتی به آن ها فرصت داده شد.

رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس تهران همچنین با بیان اینکه هیچ خسارتی از شهروندان برای کنسل کردن مهمانی ها دریافت نشده، تاکید نمود که در شرایط فعلی دولت باید به فعالان مالی یاری کند.

وی بخشیدن یا تعویق حداقل پنج ماهه مالیات و بدهی به سازمان تامین اجتماعی برای بخش های مختلف را از جمله راهکارهای حمایت از کسب و کارها گفت و گفت: همچنین عملیاتی کردن صندوق مکانیزه فروش نیز باید از اول سال آینده اجرایی گردد، اما دولت باید توجه کند که کسب و کارها، پول، امکانات و پرسنل کافی برای این کار ندارند.

به گزارش ایسنا، در پی شیوع ویروس کرونا و لزوم لغو تجمعات و مراسم ها تمامی تالارهای پذیرایی موظف به بازگرداندن مبلغ بیعانه برای موارد کنسلی مراسم ها شدند.

منبع: جام جم آنلاین

به "همه تالارها تعطیل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه تالارها تعطیل شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید