هکرها به دایرکت 36 نفر در توئیتر دسترسی پیدا کردند

به گزارش وبلاگ عطر آلین به نقل از انگجت، هکرهایی که هفته قبل با هک کردن حساب های صدها چهره و شرکت مشهور در توئیتر توانسته بودند پیغام هایی برای سرقت رمزارز منتشر نمایند به دایرکت 36 نفر دسترسی یافتند که یکی از آنها یک چهره سیاسی مشهور در هلند بوده است. اما آنها نتوانسته اند به دایرکت هیچ مقام سیاسی فعلی یا سابق آمریکایی دسترسی یابند.

هکرها به دایرکت 36 نفر در توئیتر دسترسی پیدا کردند

پیش از این برآورد هایی در خصوص دسترسی هکرها به دایرکت های باراک اوباما و جو بایدن که حساب هایشان در جریان حمله اخیر هک شده بود، منتشر شده بود. اما توئیتر در بیانیه خود اعلام نموده از 130 حساب مورد حمله قرار گرفته، مهاجمان تنها به دایرکت های 36 حساب دسترسی یافته اند که تنها یکی از آنها مقامی سیاسی با ملیت هلندی بوده و سایر این افراد در عرصه سیاست فعالیت ندارند.

توئیتر تصریح نموده تا به امروز هیچ نشانه ای وجود ندارد دال بر اینکه دایرکت هیچ مقام سیاسی فعلی یا سابق در آمریکا در حمله هکری اخیر هک شده باشد. منابع نزدیک به توئیتر در روزهای اخیر مدعی شده بودند دایرکت گیرت ویلدرز رهبر حزب سیاسی آزادی هلند توسط هکرها هک شده و بیانیه جدید توئیتر نیز عملاً این مساله را تأیید می نماید.

از جمله افراد مشهور دیگری که حساب هایشان در جریان این حمله به توئیتر هک شد می توان به باراک اوباما، جوبایدن، الون ماسک و بیل گیتس اشاره نمود. البته بیانیه توئیتر نشان می دهد هکرها تنها توانسته اند به قابلیت ارسال پست جدید در این حساب های کاربری دسترسی یابند و قادر به مطالعه و دسترسی به پیغام های دایرکت آنها نبوده اند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "هکرها به دایرکت 36 نفر در توئیتر دسترسی پیدا کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هکرها به دایرکت 36 نفر در توئیتر دسترسی پیدا کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید