واکنش فدراسیون جهانی ژیمناستیک به تعویق المپیک 2020

به گزارش وبلاگ عطر آلین، فدراسیون جهانی ژیمناستیک به تعویق المپیک 2020 واکنش نشان داد و بیان نموده که از این تعویق استقبال می نماید.

واکنش فدراسیون جهانی ژیمناستیک به تعویق المپیک 2020

به گزارش وبلاگ عطر آلین، فدراسیون جهانی ژیمناستیک از تصمیم اعلام شده مبنی بر تعویق المپیک 2020 استقبال کرد. فدراسیون جهانی ژیمناستیک اعلام نموده که این تصمیم به ژیمناستیک زمان خواهد داد تا آماده سازی خود را برای بازی های المپیک با آرامش بیشتری انجام دهد.

فدراسیون جهانی ژیمناستیک تکرار کرد که همه کوشش های لازم را برای تطبیق تقویم مسابقات و وقایع خود با تاریخ های جدید بازی های المپیک که معین خواهد شد، انجام خواهد داد. همچنین با به تعویق انداختن بازی های المپیک شاهد خواهیم بود که قوانین بسیاری در فدراسیون جهانی ژیمناستیک اعمال خواهد شد.فدراسیون جهانی زمان لازم برای ارزیابی کلیه پیامدهای ناشی از این تعویق را در نظر خواهد گرفت و به دقت آنالیز خواهد نمود که چه تصمیماتی باید صورت گیرد.

همچنین فدراسیون جهانی ژیمناستیک اعلام نموده که امنیت و علاقه ورزشکاران را در نحوه تصمیم گیری خود مستقیما اثر خواهد داد و هرگونه تغییر اعمال شده در قوانین را پس از تصویب ابلاغ خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "واکنش فدراسیون جهانی ژیمناستیک به تعویق المپیک 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش فدراسیون جهانی ژیمناستیک به تعویق المپیک 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید