کمک 400 میلیون تومانی شورا برای مقابله با کرونا

به گزارش وبلاگ عطر آلین، عضو شورای شهر تهران خواستار تهیه و ابلاغ دستورالعمل مشارکت های اجتماعی شد.

کمک 400 میلیون تومانی شورا برای مقابله با کرونا

به گزارش خبرنگار ، احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود که در جلسه علنی شورای شهر تهران ایراد کرد گفت: بهتر زیستن در شرایط کرونایی نیازمند پذیرش مسئولیت اجتماعی شهروندان است.

عضو شورای شهر تهران با انتقاد از اینکه هنوز دستورالعمل مشارکت های اجتماعی در مورد شوراکمک ها ابلاغ نشده ،گفت: این در حالی است که شورا یاران از یک سوم کمک های دریافتی خود گذشتند و برای مقابله با کرونا 400 میلیون تومان با عنوان پذیرش مسئولیت اجتماعی جمع آوری کردند.

وی با بیان اینکه این اقدام در مناطق 17 و 14و 15، 13 و 16 و 2 و 12انجام شد، اظهار کرد: منطقه یک در تولید ماسک بسیار فعال بوده و زمینه بکارگیری این گونه فعالیت ها باید بیشتر فراهم می شد که متاسفانه این اقدام انجام نشده است.

عضو شورای شهر تهران گفت: در مقابله با کرونا نیاز داریم ظرفیتی ایجاد کنیم که امکان مشارکت همه فراهم شود و نیاز نیست که همه کار ها را خودمان انجام دهیم.

او با تاکید بر اینکه حل شدن این مسئله نیازمند مشارکت همگانی است و باید دستورالعمل های مشارکت های اجتماعی هر چه سریعتر تهیه و ابلاغ شود ،اظهار کرد: باید به ظرفیت مشارکت همگانی شهروندان توجه لازم شود و یکی از آن ها این است که دستورالعمل مشارکت های اجتماعی هر چه سریعتر تهیه شود که متاسفانه هنوز شهرداری آن را تهیه کرده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کمک 400 میلیون تومانی شورا برای مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمک 400 میلیون تومانی شورا برای مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید