خبرنگاران محدودیت ساعات کاری صنوف و اعلام شرایط قرمز در صومعه سرا

به گزارش وبلاگ عطر آلین، رشت - خبرنگاران - شهرداری صومعه سرا امروز به وسیله خودروهای سیار و بلندگو با اعلام شرایط قرمز در شهر از مردم خواست به دستور مقامات در خانه هایشان بمانند و جز در موارد ضروری خارج نشوند.

خبرنگاران محدودیت ساعات کاری صنوف و اعلام شرایط قرمز در صومعه سرا

فرماندار صومعه سرا حاضر نشد در این زمینه اظهار نظر کند اما گفت : به منظور حفظ سلامت مردم و صاحبان واحدهای صنفی از امروز سه شنبه ساعات کار این واحدها محدود می گردد.

سیدجلال سید محمدی روز سه شنبه بیان نمود : بر این اساس تا اطلاع ثانوی این واحدها صبح ها از ساعت 10تا 13 و عصرها از ساعت 16 تا 19 فعال می باشند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه مردم ازحضور و تردد در اماکن عمومی و بازار خودداری کرده و بهداشت فردی را رعایت نمایند، اضافه کرد : تمامی آرایشگاه های زنانه و مردانه، گیم نت ها، قهوه خانه ها و قلیانسراهای صومعه سرا به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تا اطلاع بعدی تعطیل است و فعالیت آن ها ممنوع خواهد بود.

وی اضافه کرد : واحدهای صنفی خاص نظیر نانوایی ها، میوه و تره بار، خواروبارفروشی، مرغ و ماهی، داروخانه ها، تجهیزات پزشکی و لبنیات که فعالیت آنها برای مردم ضرورت دارد از این دستورالعمل مستثنی هستند.

وی رعایت بهداشت نان در نانوایی ها برای مقابله با ویروس کرونا را از ضرورتها دانست و اضافه کرد: باید فردی که پول از مشتری می گیرد با آنکه نان را تحویل می دهد، مجزا شوند تا احتمال آلودگی نان کاهش یابد و تا حد امکانر در راستای افزایش سطح بهداشت از دستگاه کارتخوان در نانوایی ها استفاده گردد.

شهرستان صومعه سرا با حدود 130هزار نفر جمعیت سه بخش مرکزی، تولمات و گوراب زرمیخ در 25 کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع شده است

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران محدودیت ساعات کاری صنوف و اعلام شرایط قرمز در صومعه سرا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران محدودیت ساعات کاری صنوف و اعلام شرایط قرمز در صومعه سرا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید