خبرنگاران معاون وزیر بهداشت: تمهیداتی برای آیین شب های قدر با کمترین آسیب اعلام می شود

به گزارش وبلاگ عطر آلین، سمنان- خبرنگاران- معاون کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تمهیدات اندیشیده شده برای برگزاری آیین شب های قدر، با کمترین میزان آسیب به مردم، پس از نهایی شدن، روز یکشنبه اعلام می شود.

خبرنگاران معاون وزیر بهداشت: تمهیداتی برای آیین شب های قدر با کمترین آسیب اعلام می شود

ایرج حریرچی روز جمعه در گفت و گو با وبلاگ عطر آلین در سمنان گفت: در کمیته اجتماعی و امنیتی و در نشست روسای کمیته های مقابله با کرونا در حضور رییس جمهوری تصمیمات اولیه برای آیین شب های احیا اندیشیده شده و پس از نهایی شدن روز یکشنبه هفته آینده اعلام می شود.

وی با بیان اینکه در مورد بسیاری از آیین ها هنوز زود است که به شکل سال های گذشته بتوان برگشت، بیان نمود: نباید انتظار داشت بازگشت به فرایند عادی در کشور، برگزاری مراسم ها، اجتماعات و دید و بازدید های خانوادگی به زودی میسر شود.

حریرچی با اشاره به اشتیاق ملت ایران برای برگزاری مراسم شب های قدر شرح داد: تمهیداتی برای برگزاری ویژه برنامه های شب های قدر اندیشیده شده تا حداقلِ آسیب رسانی به مردم رخ دهد.

معاون کل وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: آزمون های سراسری، کارشناسی ارشد، دکتری و آزمون هایی که در آینده افراد موثر است با حفظ رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود.

وی یادآور شد: ورود و خروج و سفر برای حضور در مراکز امتحانی نکته قابل تامل در برگزاری آزمون ها برای پیشگیری از شیوع کرونا است که در این زمینه نیز تمهیداتی اندیشیده شده است.

معاون کل وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی بیان نمود: مدرسه ها و دانشگاه ها در مناطق غیرسفید و غیرکم خطر در شرایط بحرانی مانند شیوع کرونا، اولین مراکزی هستند که تعطیل می شوند و جزو آخرین مناطقی هستند که بازگشایی می شوند.

طبق گفته ظهر امروز مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، تا به امروز 104691 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شدند و با فوت 55 نفر در 24 ساعت گذشته، جان باختگان کرونا در کشور به 6541 نفر رسید.

معاون کل وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به منظور شرکت در نشست ستاد مشترک استانی و دانشگاهی مبارزه با کرونا سمنان و همچنین نشستی در شاهرود 2 روزه به استان سمنان سفر کرد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران معاون وزیر بهداشت: تمهیداتی برای آیین شب های قدر با کمترین آسیب اعلام می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران معاون وزیر بهداشت: تمهیداتی برای آیین شب های قدر با کمترین آسیب اعلام می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید