رویداد بین المللی سه گانه همتایابی علمی، استارت آپی و نمایشگاهی نانوالیاف فردا شروع می گردد

به گزارش وبلاگ عطر آلین، رویداد بین المللی سه گانه همتایابی علمی، استارت آپی و نمایشگاهی نانوالیاف از فردا به مدت 2 روز با حضور مهمانانی از کشور های هند، مالزی، استرالیا، عراق، ژوهانسبورگ و ایتالیا به میزبانی دانشگاه امیرکبیر برگزار می گردد.

رویداد بین المللی سه گانه همتایابی علمی، استارت آپی و نمایشگاهی نانوالیاف فردا شروع می گردد

به گزارش خبرنگار فناوری وبلاگ عطر آلین، رویداد بین المللی سه گانه همتایابی علمی، استارت آپی و نمایشگاهی نانوالیاف از فردا به مدت 2 روز با حضور مهمانانی از کشور های هند، مالزی، استرالیا، عراق، ژوهانسبورگ و ایتالیا به میزبانی دانشگاه امیرکبیر برگزار می شود.

دانشگاه صنعتی امیرکبیر از ابتدای تأسیس معاونت امور بین الملل، تجربه اجرای پیروز سه کارگاه همتایابی علمی با بنیاد پژوهش آلمان (DFG)، موسسه پژوهش های علمی فرانسه (CNRS) و هیئت آموزش، تحقیقات و نوآوری فدرال سوئیس (SERI) را توسط دفتر همکاری های علمی و بین المللی داشته است. از نتایج برگزاری این رویداد ها 8 گرنت آغازین برای تعریف پروژه و 1 گرنت اصلی مربوط به انجام پروژه که توسط اساتید دانشگاه امیرکبیر و همتایان آلمانی از موسسه DFG اخذ شده اشاره نمود.

سه گانه همتایابی، استارت آپی، نمایشگاهی می کوشد تا با شناسایی و اتصال نقاط مشترک بازیگران این اکوسیستم بر غنای هر چه بیش تر شبکه بیفزاید و موجبات تحقق حداکثری بهره وری این گردهمایی را فراهم آورد.

در این رویداد، مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) و کانون همگرایی رویکرد های بین المللی امیرکبیر (کهربا) نیز به عنوان از حامیان رویداد با دانشگاه صنعتی امیرکبیر همکاری می کند. ICAN با ایجاد بستری مناسب جهت ایجاد و توسعه همکاری های فناورانه بین پژوهشگران و شرکت های سازنده تجهیزات ساخت و فراوری در حوزه فناوری نانو، عرصه همکاری های جدید را در فرآیند توسعه فناوری شکل داده است. این فرآیند منجر به توسعه یک محصول یا کاربرد جدید در حوزه فناوری نانو می شود و محصول نهایی در اختیار صنعت قرار می گیرد که شرکت مالک پلتفرم فناوری و زیرساخت صنعتی، پژوهشگر و صنعت از دستاورد های مادی و معنوی این مشارکت منتفع خواهند شد.

لازم به ذکر است؛ کارگاه علمی همتایابی فناوری نانوالیاف برای ایجاد نگرش تحقیقات صنعتی و همگرایی فعالیت های پژوهشی در اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سه بخش همتایابی، استارت آپی و نمایشگاهی در تاریخ 3 و 4 اسفند 1398 برنامه ریزی شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رویداد بین المللی سه گانه همتایابی علمی، استارت آپی و نمایشگاهی نانوالیاف فردا شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد بین المللی سه گانه همتایابی علمی، استارت آپی و نمایشگاهی نانوالیاف فردا شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید