مالک تراکتور: کسب سهمیه آسیایی و صعود به فینال جام حذفی کمترین حق طرفداران بود

به گزارش وبلاگ عطر آلین، مالک باشگاه تراکتور با صدور پیامی کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به طرفداران این تیم تبریک گفت.

مالک تراکتور: کسب سهمیه آسیایی و صعود به فینال جام حذفی کمترین حق طرفداران بود

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ عطر آلین، به نقل از روابط عمومی باشگاه تراکتور محمدرضا زنوزی مطلق طی پیغامی کسب سهمیه آسیایی و حضور در فینال جام حذفی فوتبال را به پرشورها تقدیم کرد و این نتیجه را کمترین حق آن ها دانست.

متن پیغام مالک باشگاه تراکتور به توضیح زیر است:

به نام خالق بی همتا

ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین علیه السلام و آرزوی سلامتی برای تمامی هموطنان عزیز کشورمان به خصوص مردم شریف آذربایجان و طرفداران پرشورمان، موفقیتی که امروز برای تراکتور رقم خورد، نتیجه کوشش کادر فنی، بازیکنان و تمامی اعضای باشگاه و به ویژه حاصل شکیبایی و آرامش طرفداران پرشورمان بود که حاشیه سازان را ناکام گذاشتند تا تراکتور با تمرکز بیشتری به دنبال کسب موفقیت باشد.

بی تردید هر آنچه در این تیم به عنوان ارزش تلقی می گردد درایت و صبر پرشورهاست، لیاقت طرفداران فراتر از این نتیجه هاست و هرچه کوشش و دستاورد خوب است حتما باید به آنها تقدیم گردد.

در نهایت ضمن تبریک کسب سهمیه آسیایی و صعود به فینال جام حذفی به طرفداران تراکتور و با امید به پیروزی در بازی فینال و کسب عنوان قهرمانی، نوید می دهم که در فصل آینده شاهد تیمی قدرتمندتر خواهند بود چرا که بر این باورم ما تازه در اول راه هستیم و دستاوردهای زیادی را باید پیشکش این طرفداران گرانقدر کنیم.

به امید روزهای روشن

خادم ملت ایران

محمد رضا زنوزی مطلق

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مالک تراکتور: کسب سهمیه آسیایی و صعود به فینال جام حذفی کمترین حق طرفداران بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مالک تراکتور: کسب سهمیه آسیایی و صعود به فینال جام حذفی کمترین حق طرفداران بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید